404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Синдром роздратованого кишечника у дітей
Сапа Ірина Юріївна Синдром роздратованого кишечника (СРК) відноситься до числа досить актуальних проблем гастроентерології. Це патологічний стан розцінюють як порушення функції кишечника без структурних змін слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.

Кинути палити заради дитини
Всі ми прекрасно знаємо, що куріння небезпечне для нашого здоров'я. Але частенько забуваємо про те, воно завдає шкоди не тільки самому курцеві, але і всім, хто його оточує. І особливо небезпечний тютюновий дим для дітей, які ростуть в насиченій нікотином атмосфері. Малюк мимоволі, з самого раннього дитинства, теж стає завзятим курцем - таким же, як його батьки! Коли отруєний отчий дім Навіть якщо в квартирі курять у відсутності дитини, «третинний» дим осідає на стінах і предметах меблів, на шкірі, волоссі і одязі людини, яка палить.

Безпека вдома - запорука здоров'я
Малята дуже цікаві за своєю природою. Перевірити на міцність техніку, поколупатися в маминій косметиці, дістати бабусині ліки, поцікавитися розетками?

Субфебрилітет у дітей
Сапа Ірина Юріївна Перше питання, яке задають собі батьки при зміні самопочуття дитини - "яка ж у малюка температура?". Серйозною проблемою є тривале збереження у дітей так званої субфебрильної температури. Термін "субфебрильна" походить від слів sub-" під, в слабкому ступені "і febris-" лихоманка "і дослівно означає" подліхорадочний "," зі злегка підвищеною температурою ". Це відповідає температурі тіла в пахвовій западині від 37 ° до 38 ° С.

Перинатальна енцефалопатія
Конотопська Тетяна Починаючи розповідь про настільки популярному сьогодні діагнозі перинатальної енцефалопатії, необхідно відзначити такий факт.


   2010