404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Коли тепло ранить ...
У київському Центрі термічної травми та пластичної хірургії (більш відомому як опіковий центр) жодного дня не минає без того, щоб в приймальне відділення не привезли обпаленої дитини. Наш консультант Георгій КОЗИНЕЦЬ, доктор медичних наук, професор, науковий керівник київського Центру термічної травми та пластичної хірургії, головний комбустіолог Міністерства охорони здоров'я України «Я пила чай і тримала малюка на руках.

Народження маленького дива
Форум для батьків Вранці 10.09 зібрала чоловіка на роботу, нічого не боліло. Все було як завжди. Чоловік тільки за двері, а у мене потекли води. Я до дверей покликом тому. У нас шок:)), а потім у мене настав спокій. Я прийняла душ, чоловік дістав кульки (добре, що давно пакувала), викликали таксі і в 9.

Де обстежити дитину при ендокринологічних захворюваннях, діабеті?
Київ Київ Ендокринологічне відділення Української дитячої спеціалізованої клінічної лікарні "Охматдит" вул. Чорновола, 28 / 1. (044) 236-69-05, 238-76-65.

Дитяча косметика виробництва Росії, представлена ??на ...
Скляренко Еліна Олегівна Росія: ТОВ ВКФ "Лінда" ВАТ концерн "Калина" АТ "Свобода" ЗАТ "Невська косметика" ТОВ компанія "Світ Дитинства" Продукція "Нова Зоря" "Лінда" ТОВ ВКФ Виробництво Росії (г.Троіцк, Московська обл.

ЛОР-маніпуляції у дітей (метод «кукушка», проколювання пазух ...
ЛОР-маніпуляції у дітей (метод «кукушка», проколювання пазух носа, промивання мигдалин). Частина 1 Хвороби вуха, горла і носа є найбільш поширеними захворюваннями в дитячому віці. Нежить, закладений ніс, хворе вухо або горло, ускладнені високою температурою, головним болем і втратою настрою не просто образливими і неприємні для дітей.


   2010