404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Рецидивуючий бронхіт
Сапа Ірина Юріївна Рецидивуючий бронхіт - одне з найбільш частих захворювань органів дихання у дітей. Термін "рецидивуючий бронхіт" використовують для позначення повторюваних респіраторних захворювань без ознак пневмосклерозу (розростання сполучної тканини в легенях) і без симптомів дихальної алергії, тобто без бронхоспазма.

Угри
Кому приємно, коли на обличчі з'являються неприємні прищі? Іноді вони так докучають, що стає навіть важко спілкуватися з людьми. Про що б у компанії не йшла розмова, а думки все повертаються до свого недоліку і здається в ці хвилини, що всі навколо тільки й думають про твої потворних вуграх.

ЛОР-маніпуляції у дітей (ультразвукова діагностика ...
ЛОР-маніпуляції у дітей (ультразвукова діагностика придаткових пазух носа, відеоендоскопія порожнини носа, видалення сторонніх тіл носа і ротоглотки, аудіометрія). Частина 3 Частина 1 Частина 2 На запитання батьків сайту UAUA .

Сколіоз: перемога можлива!
Це захворювання не тільки псує поставу - воно призводить до порушення роботи серця, шлунково-кишкового тракту, органів малого тазу, а також дихальної та інших функцій організму. Сколіоз не проходить сам по собі. З ним можна і потрібно боротися Консультант - Володимир Берсенєв, невропатолог Сколіозом в Україну страждає 5% населення.

Мієлограма здорових дітей
Таб.3Мієлограма, здорових дітей,% Клітинна форма 1 рік 3 роки Дорослі Ретикулярні клітини 0,45 - 2,03 0,05 - 1,43 0,1 - 1,0 Мієлобласти 1,47 - 2,65 0,75 - 3,25 0,25 - 0,4 Мієлоцити нейтрофільні 9,13 - 14,47 8,46 - 11,86 4,5 - 16,8 Паличкоядерних нейтрофілів.


   2010