404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Фотографії палат пологового будинку № 7, м. Київ
хол палати палата палата родзал родзал Надіслала: Жанна

Список необхідних речей в пологовий будинок НДІ ПАГ м. Київ
Інформація надана відвідувачами Форуму для батьків http://www.uaua.info/mamforum/ Обов'язкові ліки: Глюкоза, окситоцин, но-шпа, свічки. Індивідуальні ліки узгоджуються з лікарем.

Угри
Кому приємно, коли на обличчі з'являються неприємні прищі? Іноді вони так докучають, що стає навіть важко спілкуватися з людьми. Про що б у компанії не йшла розмова, а думки все повертаються до свого недоліку і здається в ці хвилини, що всі навколо тільки й думають про твої потворних вуграх.

Плавання для немовлят - це модне захоплення або ...
Скляренко Еліна Олегівна Досвід педіатрів показує, що раннє навчання плаванню сприяє гармонійному розвитку малюків і позитивно впливає на розвиток усіх систем організму: покращує дихання, кровообіг, зміцнює опорно-руховий апарат, благотворно позначається на діяльності центральної нервової системи. Науковий редактор Інтернет-порталу LIKAR.

Хронічний ентерит у дітей
Сапа Ірина Юріївна Хронічний ентерит - це запальне захворювання тонкого кишечника, при якому відбувається поступове дистрофічна зміна слизової оболонки цього органу і настає порушення всмоктування живильних речовин. Хронічний ентерит досить широко поширений як у дітей, так і дорослих і найчастіше поєднується з хронічним запаленням товстого кишечника - з колітом. Нагадаємо, що основна роль тонкого кишечника полягає у перетравленні харчових продуктів і всмоктуванні білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінералів у кров'яне русло.


   2010