404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Кривошея (Чому дивишся скоса?)
Для молодої мами новонароджений малюк - ребус, який вона розгадує з особливою ретельністю. І часом помічає навіть те, що сховалося від пильного погляду медиків - наприклад, звичку малюка тримати голівку постійно нахиленою в одну сторону. За якою часто «ховається» кривошия - одне з найпоширеніших захворювань немовлят.

Зачаровані, зачаровані ...
Кожна п'ята людина має спадкову схильність до сомнамбулізм. А особливо схильні побродити уві сні малята 4-6 років і діти, що вступають у важкий період статевого дозрівання. Місячний хлопчик Спочатку було так. У повний місяць до дванадцятої ночі ми з чоловіком не лягали спати, тому що приблизно в 0 годин 5 хвилин з дитячої лунав дикий крик: це наш 10 - місячний син починав "лунатіть".

Малюк на прийомі у дитячого невролога
  Вашій крихті виповнився 1 місяць, вітаємо! Настав час відвідати перших лікарів, щоб переконатися, що розвиток вашого малюка йде правильно. Одним з таких лікарів буде дитячий невролог, який допоможе вам своєчасно звернути увагу на найменші ознаки порушень у нервової системи крихти, відповість на всі ваші запитання, заспокоїть, а у разі проблеми, підбере правильне лікування.

Судомний синдром
Конотопська Тетяна У цій статті ми будемо говорити про судоми. Перш за все, про те, для яких патологічних станів вони характерні. Судоми самі по собі є не хворобою, а симптомом, а тому їх не лікують. Що ж з ними роблять, запитаєте ви?

Що таке антибіотики?
Антибіотики - численні речовини мікробного, тваринного або рослинного походження, вибірково пригнічують життєздатність мікроорганізмів.


   2010