404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Сьогодні ми забрали донечку ...
Усиновлення в Україну Наша розповідь. ДУЖЕ довго, але докладно:). З чого почати? Напевно з того, що ми кілька років планували дітей, 6 років. За цей час було 2 вагітності, обидві невдалі.

Відбулася ювілейна благодійна акція «Рінат Ахметов, ...
Подарувавши дітям подарунки з нагоди дня Святого Миколая, засновник фонду «Розвиток України», президент ФК «Шахтар» Рінат Ахметов, композитор Ігор Крутой і директор благодійного фонду «Розвиток України» Анатолій Заболотний відповіли на запитання журналістів. - Ринат Леонідович, перш за все, хотілося б подякувати вам за все, що ви робите для дітей. Відомо, що футболісти «Шахтаря» не просто допомагають дітям матеріально, але й усиновлюють їх.

Вчити сиріт вчитися
Коли починають говорити про проблеми дітей-сиріт, то, перш за все говорять про їх не умінні спілкуватися, вибудовувати відносини, утримання та багато чого ще. Але це вже - як підсумок їхнього життя в дитячому будинку і роботи самих установ, вже після того, як вони вийдуть за його стіни. Можна розповісти і про інші проблеми, їх так багато, але все ж, одним з важливих прогалин, після невміння працювати в життєвому зростанні сиріт, є низький рівень освіти.

Як стати кандидатом в усиновлювачі
На наступному тижні ми з чоловіком чекаємо вже офіційне отримання статусу кандидатів в усиновлювачі, і тому вирішили поділитися своїм особистим досвідом з тими, хто готується до цього процесу.

Відбулася презентація підсумків дослідження «Життєвий шлях ...
25 листопада 2010 фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» за підтримки журналу «Експерт» провів круглий стіл «Продай іграшки - допоможи дитині з дитбудинку!» в ході якого відбулася презентація результатів дослідження « Життєвий шлях випускників інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей ».


   2010