404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Підтримка усиновлення 2008 - Хочемо стати батьками! (Оповідання)
Хочу поділитися своїми враженнями з приводу усиновлення в нашій державі, особливо в 2008 році - рік усиновлення! До такого кроку ми з чоловіком зважилися не відразу, своїх діток Господь не дав, роки йдуть. З лютого місяця почали збирати всі довідки і вже на початку травня ми віднесли і зареєструвалися в районному комітеті у справах неповнолітніх.

Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" придбав ...
21 січня 2011 Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» вручив ключі від нового будинку багатодітній родині благоустроєного Білаш з міста Харцизька, яка виховує 10 дітей.

Розмова з батьками про усиновлення дитини
Поступово ставлення до усиновлення змінюється і вже пріоритетним стає не збереження таємниці, а питання, як не шокувати таким рішенням своїх родичів і згодом зробити їх союзниками. Як добре буде приймального дитині мати не тільки люблячих батьків, але й не менш люблячих бабусь і дідусів! Зрозуміло, зовсім необов'язково розповідати всім і кожному про своє рішення, але найближчі родичі можуть серйозно образитися, що їм не довірилися, не врахували їхні думки, а це може викликати спочатку відторгнення, відмова в допомозі та прийнятті дитини, а також образу і ревнощі.

Відбулася презентація підсумків дослідження «Життєвий шлях ...
25 листопада 2010 фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» за підтримки журналу «Експерт» провів круглий стіл «Продай іграшки - допоможи дитині з дитбудинку!» в ході якого відбулася презентація результатів дослідження « Життєвий шлях випускників інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей ».

Вагітність після усиновлення дитини
До нової сім'ї © проект У п'яти відсотків людей з діагнозом «невиліковне безпліддя» після усиновлення настає довгоочікувана вагітність. Існує навіть міф про те, що найвірніший спосіб вилікуватися від безпліддя - це взяти прийомну дитину.


   2010