404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Усиновлення

Останнi доданi статтi


1: Прес-конференція
Сьогодні, 30 вересня, в День усиновлення, в прес-центрі медіа-холдингу «Главред» відбулася прес-конференція, в ході якої були порушені основні аспекти проблеми усиновлення в Україну, розкрито недоліки існуючої інтернатної системи та її вплив на майбутнє випускників інтернатних установ  
   Додано: 15.01.2012

2: Угода про організацію діяльності дитячо Будинку сімейного типу
завантажити документ Завантажити 30Кb
   Додано: 15.01.2012

3: «Захисти мене» - підготовка дитини до життя в новій сім'ї
Дітям-сиротам, які живуть у притулку чи дитячому будинку, доводиться з умов, до яких вони звикли, переїжджати в інші, зокрема, в нову сім'ю. Статистика свідчить, що 60 - 70% дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштовуються в сім'ї як українських, так і іноземних громадян.
   Додано: 14.01.2012

4: Фонд Ріната Ахметова виступає за сімейні форми виховання
Сьогодні, 30 вересня, в День усиновлення, в прес-центрі медіа-холдингу «Главред» відбулася прес-конференція, в ході якої були порушені основні аспекти проблеми усиновлення в Україну, розкрито недоліки існуючої інтернатної системи та її вплив на майбутнє випускників інтернатних учрежденійСегодня, 30 вересня, в День усиновлення, в прес-центрі медіа-холдингу «Главред» відбулася прес-конференція, в ході якої були порушені основні аспекти проблеми усиновлення в Україну, розкрито недоліки існуючої інтернатної системи та її вплив на майбутнє випускників інтернатних установ.
   Додано: 14.01.2012

5: До того як усиновляти ...
До нової сім'ї © проект Якщо ви вже утвердилися в бажанні усиновити дитину, все ж не поспішайте - ще раз зважте всі за і проти. Найуважнішим чином проаналізуйте свої спонуки, визначте, що вами рухає і в якому ступені, чи повністю вашим є таке рішення.
   Додано: 11.01.2012

6: Як підготувати дитину до появи приймального малюка
"У свою дитину хліб візьми, Щоб віддати його чужому ". А. Ахматова. Ви прийняли рішення усиновити дитину. У вас є власні діти і мотив вашого майбутнього вчинку - допомогти хоча б одній кинутому дитині знайти справжнє дитинство.
   Додано: 11.01.2012

7: Хороші і погані мотиви для усиновлення
До нової сім'ї © проект ПОГАНІ МОТИВИ ГАРНІ МОТИВИ Ви хочете зберегти ваш шлюб. У вас хороша сім'я і ви хочете стати батьками. Вам нудно.
   Додано: 10.01.2012

8: Угода про Влаштування ДІТЕЙ на виховання та Спільне ...
завантажити документ Завантажити 37Кb
   Додано: 10.01.2012

9: Приймальні підлітки: як їм живеться? Погляд зсередини ....
До нової сім'ї © проект Прочитавши статтю - Приймальні підлітки: як їм живеться? /, Я хочу висловити свої думки, почуття, відчуття, які мене відвідали. Звичайно, коли дитина досягає підліткового віку, він намагається добитися незалежності, свободи, самостійності, визначити свої життєві цінності, вибрати кар'єру, статеву ідентифікацію. Але багато батьків незважаючи, що їх дитина досягла підліткового віку, продовжують вважати їх маленькими.
   Додано: 10.01.2012

10: Навіть немовлята можуть мати проблеми з адаптацією
Прийомним батькам іноді розповідають, що якщо природні потреби немовляти задовольняються, тобто його погодували, перевдягли, заколисало і поклали в ліжко, то малюк і не помічає, хто піклується про нього: біологічна мати, фостеровская мати, няня або усиновительки.
   Додано: 09.01.2012

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

   2010