404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Провокатори в спідничках
Колись, давним-давно, коли я ще носила кіски і бантики, мені здавалося, що всі хлопці - дурні. Правда, майже 30 років по тому, я все ще дотримуюся цієї думки, проте воно вже не так категорично. Життєвий досвід, напевно .

Сколько должен спать малыш?
Сколько должен спать ваш малыш? Даже искушенный воспитанием ребенка родитель непременно задумается. Безусловно, организм каждого малыша уникален и потребность во сне зависит как от психо-эмоциональных особенностей ребенка, так и от условий его развития и воспитания.

Що бачать і чують немовлята?
Скляренко Еліна Олегівна Що бачать немовлята? До цих пір було не ясно, що і як насправді бачать новонароджені діти. Це перевірити дуже складно, тому що вони не можуть нам розповісти про свої зорових враженнях і картинках оточуючого їх світу. Вчені з Університету Вашингтона провели ряд випробувань, використовуючи систему відображення мозку, зроблене у формі машинних ігор 1980-их.

Привчання до горщика і інші питання гігієни
Привчання до горщика стає черговою важливою віхою на шляху дорослішання дитини. В один прекрасний день, часто під дією розмов з іншими батьками, мама вирішує, що пора переводити дитину на «дорослий» спосіб сечовипускання і дефекації. Причому прийняти це рішення і почати на ньому наполягати можуть батьки як 8-9-місячного, так і 3-4-річного малюка.

Чисті дзеркала. Дуже хочу поділитися з усіма ...
На правах реклами Дуже хочу поділитися з усіма, у кого є діти, своїми спостереженнями! У мене трирічний син. Дуже улюблений і бажана дитина. Останнім часом син став часто хворіти, нескінченно застуджується. Я довгий час не знала, що робити, ходила по лікарях, лікувала народними методами, але результатів не було.


   2010