404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Новий погляд на догляд за малюком
Єрко Марина Колись, для наших мам і бабусь, життя з немовлям перетворювалася в щоденний героїчний подвиг: нескінченна низка зціджування, миття сосків, виварювання і вигладжування пелюшок, строго визначених поз при годуванні, безлічі просто-таки обов'язкових ритуалів по догляду за слабеньким і абсолютно непристосованим організмом новонародженого.

Дитяча жорстокість
Все-таки якось не ув'язується образ малюка-божого-кульбаби - такого сонячного карапуза - зі словом «жорстокість». Ну, як миле створіння може заподіяти комусь біль і страждання? А, виявляється, може! Наш консультант - В'ячеслав АНТОНЕНКО , науковий співробітник Інституту психології, практикуючий психолог дитячої Академії мистецтв м. Києва Жорстокість так чи інакше передбачає агресію. А агресія в якійсь мірі властива всім, навіть немовляті: він кричить до червоного, якщо не задовольнити його потреб.

Діти-маніпулятори
Компанець Наталія Миколаївна «Мій Сема - справжній лідер! - Розчулюється Світлана, розмовляючи з сусідкою. - Як би я не вмовляла його щось зробити, все одно зробить по-своєму. Всіх в сім'ї побудує, всім доручення дасть! А якщо щось не по його плану - сердиться, ногами тупає .

Я, як тато, я, як мама, з дитинства цим захоплююся
Не тільки форма носа або тембр голосу визначають твоє схожість з батьками. Часто лише за вчинками і справами люди можуть сказати: «Як ти схожа на маму .

Казкотерапія допоможе дитині подружитися з горщиком
Для корекції виниклої проблеми мало прибрати увагу, не втручатися і проводити тілесну релаксацію (про це ми говорили докладно тут). Необхідно також проводити роботу з емоційною сферою. Зі страхом горщика або дефекації, як і з будь-якої іншої емоційної проблемою, потрібно працювати. Так як середній вік діток з цією проблемою 2-3 роки, то найбільш підходящим варіантом тут може бути казкотерапія.


   2010