404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Старший і молодший: друзі чи вороги?
Чи існують на білому світі такі брати і сестри, які ніколи не б'ються і навіть не сваряться? Чи буває таке, що старша дитина ніколи не ображає молодшого і завжди з величезним задоволенням проводить з ним весь свій вільний час: гуляє, грає, вчить?

Прогулка в снег и мороз
Подружиться с зимой не так уж сложно. Нужно правильно одеваться и, конечно, учитывать ее переменчивый характер. Смелее выходите на улицу! Наш консультант - педиатр Екатерина Корнейко Норвежские ученые утверждают: детки, родившиеся зимой, отличаются не только стойким нордическим характером, но и более крепким иммунитетом.

Зрада: пробачити або попрощатися?
Випадково виявили, що чоловік вам зраджує? Зібрали речі, забрали дітей і пішли від нього. Минув час, чоловік хоче повернутися і благає вас пробачити його.

Розвиваємо дитини. 8-й місяць життя
У цьому віці дитина вже вміє самостійно пересуватися, а значить, йому терміново необхідно оглянути весь будинок, усі щілини, шафки, коморки і т.д. Він неодмінно норовить обстежити все в кухні, адже мама там дуже багато часу проводить, а значить там, на думку крихти, знаходяться найцікавіші іграшки: гримлячі каструлі, сипучі речовини, веселі ложки і, звичайно ж, вода!

Список необхідних речей для дитини і мами після пологів
Список необхідних речей для дитини і мами після пологів складений відвідувачами форуму для батьків. Для сну і прогулянок Коляска для новонародженого. Це може бути один з 3 варіантів: трансформер, люлька або ж коляска з 2 знімними корзинами.


   2010