404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Здрастуй, світ!
Неврози, невпевненість у собі, невдала особисте життя, почуття неповноцінності - причиною всього цього може бути родова травма. Проте навіть вона піддається корекції Бажаний малюк, який з'явився на світ в любові і радості, напевно зросте щасливим і впевненим у собі Молодий психіатр Станіслав Гроф поставив на місце пухкі папки з історіями хвороб своїх пацієнтів.

Вчимося вимовляти Ж
Ярош Тетяна Олександрівна Коли малюк вже добре вимовляє Ш, можна переходити до дзвінкого звуку Ж. Виховання правильної вимови звуку Ж 1. Положення органів артикуляції (мови, зубів, губ) точно таке ж, як і для звуку Ш: широкий кінчик язика піднятий до передньої частини неба, але не притиснутий до нього. Бічні краї мови прилягають до верхніх корінних зубів.

Чим шкідлива материнська любов?
У попередній статті ми говорили про те, як може проявлятися сліпа материнська любов і чому вона виникає. Сьогодні говоримо про те, яку шкоду вона може заподіяти як мамі, так і дитині.

Не вчіть мене жити
«Не вказуй мені, мамо!» - Видав якось мій 6-річний син. Зізнаюся, цього я не очікувала, адже до перехідного віку ще так далеко. Як же реагувати на подібні випади зараз і в майбутньому? БОРОТЬБА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Частина 1 Перші паростки «бунту» виявляються в 3-річному віці, коли малюк намагається самостійно надіти штани або спуститися сходами. Його незріле «Я сам!» - Спроба показати, що він особистість, а батькам - привід замислитися над тим, що пора виховувати в ньому волю і самостійність.

Соска-пустишка або палець: що краще?
Кожному віку властиві свої проблеми, але жодна не викликає настільки суперечливого ставлення, як ця. Деякі діти люблять смоктати пустушки або пальці. Бабусі хитають головами, батьки не знають, що робити, психологи не хочуть висловлюватися на цю тему. У дітей існує потреба смоктати - причому в одних вона виражена сильніше, ніж в інших. Іноді дитина смокче палець, ще перебуваючи в утробі матері.


   2010