404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Щоб не було набряків
Севостьянова Оксана Сергіївна Щоб не було набряків Набряки в другій половині вагітності за даними статистики виникають у 10-15% жінок. Що ж це - норма або патологія, і як попередити їх появу? На ці питання я спробую відповісти в цій статті. Набряки, що виникають під час вагітності, як правило, є проявом прееклампсії, або, як її називали раніше, пізнього токсикозу вагітних.

Пологовий будинок № 2. Розповідає завідуюча відділенням для ...
Хіба хтось здатний описати ті почуття, які відчуває жінка, коли вперше бачить свого малюка, коли вперше прикладає його до грудей?! А якщо дітей - двоє?

Мій звіт про пологи:) у пологовому будинку № 7, м. Києва
Почну з того, що поява малятка ми чекали десь до 6, максимум 12-го квітня. Так як чоловік у мене постійно у відрядженнях, вирішили «танцювати» від 12-го числа: скасували всі важливі зустрічі з 28 березня по 21-е квітня. Мене потихеньку почало трясти вже числа з 12-го .

Дихальні вправи під час вагітності та в пологах
Секрет правильного дихання полягає в управлінні вдихом і видихом. Дихальна гімнастика виключно важлива і корисна під час вагітності: будучи дуже важливим елементом підготовки до відповідального моменту пологів, вона має, в той же час, і самостійну цінність. Дихання вагітної жінки досить своєрідно. Зростаюча матка зміщає органи черевної порожнини і діафрагму вгору, внаслідок цього рух діафрагми утрудняється, обсяг легенів зменшується.

АРХІВИ обговорень у конференціях
Танюшка Хто незадоволений 5 або 6 пологовим будинком, відгукніться! Дівчата, чи погані відгуки про 5 і 6 пологових будинках. Хороших багато, але хотілося б знати і негативну сторону. А то мені пора визначатися! sima_ А на курси ви не ходили?


   2010