404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Що тобі сниться?
Жінок, звичайно, хвилюють сновидіння. Вагітних жінок - особливо. І дійсно, багато століть людей сильно цікавить походження і значення «нічних картинок». І, якщо раніше вважалося, що сновидіння відбуваються через те, що вночі Душа людини відправляється погуляти по світах, то тепер сучасна наука стверджує, що під час сну мозок переробляє накопичену за день інформацію.

Як народився Костянтин (ol_ivka)
Вагітність проходила легко, тому що була дуже бажаною. Відчувала себе добре, токсикозу не було взагалі. Я зрозуміла про своє «цікаве» положенні по раптово посилилася апетиту, для мене абсолютно не характерним.

Як ми встигли вчасно (3 пологовий будинок м. Києва)
28 листопада, напередодні мого ПДР, була п'ятниця. За 2 дні до неї я була на УЗД в ЖК (біля будинку, вже давно намагалася не їздити; найзатишніше я себе відчувала, коли торби, які я зібрала ще в 7 місяців, були у мене в поле зору).

Проблеми вагітності. Частина 1
На запитання відповідає акушер-гінеколог Севостьянова Оксана Сергіївна, далі - Оксана (oksana_s_2000@mail.ru) Наташа Мені 28 років, це перша вагітність, 17-18 тижнів чим можуть пояснюватися несильні нерегулярні болі в області яєчників? ніяких дивних виділень немає і болі в попереку теж .

Моя вагітність і пологи (липень, 2002, Катя (katsm))-поради юної мами
Тепер, коли все закінчилося, я із захопленням дивлюся на те, що вийшло. Хоча, схоже, все тільки починається :))).


   2010