404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Кесарів розтин: показання до проведення
  Д ля проведення кесарева перетину повинні існувати певні свідчення, або з боку матері, або і з боку плоду. Лікарі не проводять «просто так» кесареве, якщо лікаря або породіллі «так захотілося». І, повірте, лікарі не завжди охоче йдуть на цей крок. Кесарів розтин може бути як екстреним, так і плановим.

Народження доньки (пологовий будинок № 6, м. Київ, жовтень 2004)
Отже, минулої середи, 13 жовтня в 6 р / д в у нас народилася донечка! Я дуже вдячна Богу, нашому татові і лікарям за те, що вона в мене є і все склалося вдало. Ми народилися зростом 52 см і вагою 3460 г за п'ять годин природних пологів. Мій лікар в ЖК дав мені направлення на допологову підготовку, тому що для моєї комплекції підозрював великий плід.

Проблема із зачаттям? Допоможе дієта!
Дослідження показують, що близько третини пар відчувають проблеми із зачаттям дитини. Що ж можна зробити, щоб підвищити свої шанси? Дієтолог Івон Бішоп-Вестон рекомендує продукти, які можуть підвищити фертильність. Харчуйтеся органічними продуктами Досі не відомо, який вплив на фертильність надають неперевірені комбінації пестицидів та харчових добавок.

Архів обговорення в конференції 5 пологового будинку м. Київ (серпень, 2004)
Форум для батьків http://www.likar.info/mamforum/ SHAPOCHKA У мене 36-37 тижнів, завтра йду до лікаря (Панаітіді В.Б.) в п'ятому зустрічатися, нібито для остаточних домовленостей. Є деякі умови, які я вважаю в праві обумовити: щодо поведінки під час переймів, уваги акушерки (можливо треба це обговорювати особисто з нею), застосування стимулянт (окситоцин і т, д.

Розповідь Вікі - Пологи в Новий рік (грудень 1998 року, Бет *)
Моєму хлопцеві синочкові вже два з половинкою, але я тільки зараз вирішила написати оповідання про свої пологи. Всю зиму я ходила з величезним животом, вбираючи ялинку, чоловік жартував: "Ну, кого ти мені під ялинку принесеш?" Я приготувала великий пакет з речами і памперсами, поклала в нього свій улюблений довгий махровий халат, дрібнички для малюка і косметику.


   2010