404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Сімейні пологи в 2-му пологовому будинку очима чоловіка
Перш за все, напишу, як я туди потрапив. Зараз все більш модним стають так звані спільні (або сімейні) пологи, тобто, в присутності папи.

Наші пологи в 7 пологовому будинку м. Києва
На 42 тижні мене вже почало ковбасити від на стільки довгої вагітності, і я вирішила діяти :))). У суботу (3 жовтня), я своїх чоловіків випровадила в парк, а сама затіяла прибирання .

Як народжують у Фінляндії: мої дев'ять (точніше 7,5) місяців і пологи
Дізнавшись про свою вагітність, незважаючи на те, що вона незапланована, я дуже зраділа. Важко було повірити, що в мені живе чоловічок: навіть коли мене нудило, коли я почула, як б'ється його серце, і побачила малюка на УЗД.

Мої пологи в Ісіді
Маленький відступ - вже десь з початку червня я страшно хотіла народжувати! І не тому, що важко було, просто мучило якесь передчуття і хотілося вже "відстрілятися". Десь числа з 18 стала помічати, що ночами вже зовсім не під силу. Повзала в туалет по стінці, все боліло і тягнуло. Малої почав веселитися по ночах.

Мій досвід ведення вагітності. Частина 3
Про догляд за тілом, масаж і гімнастика, одяг і народні прикмети Про догляд за тілом Перша порада, яку я отримала від знайомих - купуй крем від розтяжок.


   2010