404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Мої пологи на Червоному Хуторі
Форум для батьків 18 січня закінчилася 41-й тиждень вагітності, але пологи і не думали починатися. Ми з чоловіком, вже вкотре приїхали на огляд. Моя лікар - Аліна Володимирівна Заболотна - сказала, що далі чекати не можна, треба лягати під нагляд і прямо сьогодні. Вона подивилася мене на кріслі, по ідеї це повинно було трохи стимулювати процес.

Як ми народжували нашу Марію Михайлівну
2 пологовий будинок, Київ. 13.11.2005 року. Почалося все з того, що моя лікарка-гінекологша з РК наполегливо хотіла направити мене на профкойку, аргументуючи це тим, що, мовляв, я повна і в мене не буде родової діяльності (це притому, що в мене мама 2-х дітей народила за 6-ть годин кожного), що у мене великий дитина і тому я взагалі можу не розродитися сама.

Оповідання "Народження Льовушки (про пологи без ...
Нда-а .

Які питання задати лікаря?
У нашому Форумі для батьків мами склали питання, які задає вагітна жінка лікаря, який приймає пологи. Питання до лікаря, з яким збираєтеся народжувати: 1. З якою тижня можна спостерігатися у лікаря з пологового будинку? 2. До якої тижня не буде наполягати на стимуляції? 3. Чи може приїхати на пологи не в свою зміну? Вночі? 4. Чи є які-небудь хобі / причини, за якими не приїде на пологи (наприклад, дача або риболовля на вихідні).

Хеллоуїн, або переддень Дня всіх святих
Цей древній свято веде свою історію з дохристиянських вірувань кельтів, які жили на території сучасної Ірландії. Вони були язичниками, і шанували бога Сонця, який, з надання, протягом кожної зими знаходився в полоні у Самхейна - володаря мертвих і князя тьми. 1 листопада по стародавнім календарем кельти відзначали Самхейн (Samhain) (або Новий рік) і вірували, що саме в цей день вони на деякий час возз'єднуються з душами своїх померлих родичів.


   2010