404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


«Мийка»: графік закриття київських пологових будинків
Що ж таке «миття» пологових будинків і навіщо вона потрібна? Як часто проводиться і як довго триває? Під час вагітності всі сили організму жінки спрямовані на те, щоб виносити дитину і через це імунітет вагітної знижується. У цей період надзвичайно важливо зменшити ризик інфікування. Крім того, після пологів внутрішньоматкова середу жінки змінюється і на деякий час її слизова перетворюється на відкриту рану, тому здоров'я мами багато в чому залежить від навколишнього середовища.

Як з'явився на світ наш синочок Данило, з передмовою ....
Передмова: термін по УЗД був на 1 липня, а за місячними 8 липня, я так і казала - пику в перші десять днів липня, хоча багато хто пророкував, що народжу раніше т.к. це не перші пологи. Отже, 1 липня я прийшла в 5-й РД до лікаря, він мене подивився і відпустив до понеділка, але із застереженням - у понеділок о 13-00 з речами в РД (можливо, хотів покласти на профкойку, мотивуючи тим, що мені вже не 20 років, але правда і в пенсіонери не записував:)).

Ранні симптоми вагітності
Більшість жінок пов'язують з імовірністю вагітності пропущений менструальний період, проте на ранніх термінах вагітності практично завжди присутні і багато інших ознак і симптоми. При цьому важливо розуміти, що різні жінки можуть переживати не всі ці симптоми без винятку і / або відчувати їх з різним ступенем вираженості.

Підготовка подружньої пари до зачаття
Коли подружня пара усвідомлює необхідність появи у своїй родині ще одного чоловічка і приймає рішення підійти до цього питання з усією серйозністю, виникає необхідність звернення до фахівців для отримання необхідної медичної та психологічної допомоги. Мета даної статті - відповісти на питання, що цікавить багатьох питання: які ж обстеження необхідно проводити подружжю, яка готується до зачаття?

Народження Настюша в 1 пологовому будинку м. Києва
Мені теж довелося народжувати мою донечку Настюшку в першому пологовому будинку в липні цього року. Враження нормальні. і зараз здається, що згодна і за синочком туди сходити:).


   2010