404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ЗА і ПРОТИ збереження пуповинної крові
В будь-якій книзі, журналі чи телепередачі майбутній мамі навперебій даються рецепти здоров'я її майбутньої дитини. Звичайно ж, харчування, гімнастика, вітаміни і гарний настрій - все це обов'язкові складові здоров'я малюка, але майбутні батьки можуть ще до народження малюка зробити для нього набагато більше - забезпечити йому додатковий запас здоров'я, зібравши при пологах і зберігши стовбурові клітини пуповинної крові в Сімейному банку пуповинної крові «Гемафонд» .

Четвертий тиждень вагітності
ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ: Ви відчуваєте підвищену дратівливість, швидко втомлюєтеся, відчуваєте дивні відчуття і легкий біль в області грудей і сосків? Це перші ознаки вагітності. Вітаємо! На цьому тижні в організмі представниці прекрасної статі з'являється новий гормон - хоріонічний гонадотропін. Саме він і є головним ідентифікатором настання вагітності, а наявність його в організмі жінки допоможе визначити всім відомий тест на вагітність, придбати який можна в будь-якій аптеці міста.

Архів обговорень у конференції Київського обласного центру ...
Форум для батьків http://www.uaua.info/mamforum/ Marinochka25 Київський обласний центр охорони здоров'я матері і дитини він знаходиться на вул. Багговутівській 1. Поділися відгуками про це пологовому будинку, хто народжував?! Дякуємо. Меліса Я народжувала. Епідуралку не хотіла, але, думаю, на замовлення зроблять. Умови були не дуже, але це після миття і не встигли доробити - не було гір.

Cписок речей в пологовий будинок (з архіву обговорень у конфренції)
Форум для батьків http://www.uaua.info/mamforum Автор: Рижая_блондінка Список речей для пологового будинку: У родзал Обмінна карта і паспорт Вода-їжа (собі - чоловікові) 10 пар рукавичок по 5 шприців 5, 10, 20 кубів шкарпетки комплект для мами і тата (стерильний в аптеці) памперс один дорослий і один для дитини пелюшки одноразові в родзал (упаковка 5 шт) сорочечка, шапочка, шкарпетки в родзал тапочки фотоапарат / камера футболка на пологи (не хочу сорочку) Після пологів Халат Ночнушка 2шт Мило дитяче, ПІНКА для інтимної гігієни Рушник 2 шт.

Чекаю дитину
Коли Ольга Васильченко та її чоловік Олег вирішили завести другу дитину, то були налаштовані дуже оптимістично. У перший раз, а це було 9 років тому, все вийшло з першої спроби.


   2010