404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Генна терапія і СМА
Що таке генна терапія? Генна терапія - це підхід до лікування захворювань шляхом зміни генів людини або корекції аномальних генів. Генна терапія працює з ДНК, а не з ліками. Багато різних захворювань в даний час досліджуються в якості кандидатів для генної терапії.

Як виростити Ейнштейна
8 років тому лікарі поставили Альоші Химченко діагноз «аутизм». Хлопець і зараз погано вимовляє закінчення слів, не має відчуття часу. Але він добре малює, на ходу запам'ятовує багатогодинні діалоги з фільмів, в лічені секунди розбирається в будь комп'ютерній програмі і може запросто написати будь англійське слово. Хоча цій мові його ніхто не вчив. Українська медицина вважає аутизм невиліковною хворобою, а пацієнтів - інвалідами.

Подолати аутизм «Допоможи мені, Богородиця ...»
В дзвінкому ранковому повітрі по території колишнього піонерського табору розносилися слова молитви. Хлопчик розгойдувався на гойдалках і зворушливим дитячим голоском вимовляв випадково запам'яталося йому давнє відозву про допомогу і захист. У дорослих, які стали випадковими свідками цього епізоду, защеміло серце. Вони знали - в медичній картці дитини коштує діагноз «аутизм», а звичайний дитячий табір став на час корекційним.

Ритми в житті дитини з синдромом Дауна. Частина 1
Жданова Наталія Звуть мене Жданова Наташа. У мене троє дітей і молодший - Степушки - з синдромом Дауна. Той матеріал, який я хочу представити, здається мені дуже важливим для всіх дітей, а особливо для дітей з синдромом Дауна.

Діти з особливими потребами. Це повинен знати кожен батько
Діти з особливими потребами. Діти, що вимагають до себе особливої ??уваги. Діти .


   2010