404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Які бувають форми глухоти?
Втрата слуху або глухота , може бути вродженою або розвинутися в більш пізньому віці (придбаної). Різниця між придбаної та вродженою глухотою полягає лише в часі появи глухоти.   Придбана глухота може бути як генетичної, так і негенетичної. Наприклад, у генетичній глухоти може бути уповільнене початок.

Дитячий церебральний параліч (ДЦП)
Під словосполученням «дитячий церебральний параліч» (ДЦП) фахівці розуміють групу порушень рухових функцій мозку, що виникли в результаті його пошкодження в дитячому віці. Ці розлади не прогресують. Вони виникають з самого народження дитини і існують протягом усього життя. Рухові порушення зазвичай представлені слабкістю у певній групі м'язів.

Особливості розвитку гри дитини з аутизмом
Аутичні діти люблять маніпулювати предметами. Через цей етап пізнання предметного світу проходять в ранньому віці всі діти. Однак у нормі на наступному етапі розвитку дитини захопленість світом речей слабшає, і на перший план виступають інші цінності, а саме - світ соціальних відносин.

Психодрами. Страхи дитини з аутизмом
У дитинстві виникають найрізноманітніші страхи. Це і страх перед самотністю - малюк боїться залишитися один, не відпускає від себе маму, і страх перед невідомим світом і казковими персонажами - Бабою Ягою, Лісовиком, Змієм Гориничем; боязнь темряви.

Синдром Дауна з'явився для того, щоб навчити нас любити
Дітки з синдромом Дауна більше за інших мають потребу в тому, щоб жити в родині, де їх люблять і опікуються. Але від більшості з них батьки відмовляються ще в пологовому будинку. Для нашої героїні народження «особливого» дитини стало не трагедією, а радістю. Синдром Дауна - генетична аномалія, при якій в ДНК людини присутній 47, а не 46 хромосом. Це відбувається, коли в одного з батьків при утворенні статевих клітин порушується розбіжність двадцять першого пари хромосом, і в клітині їх виявляється 24 замість 23-х.


   2010