404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Що таке некротичний ентероколіт?
Передчасне народження - вже само по собі стрес для дитини, але крім цього існує ще цілий ряд захворювань, що виявляються в перші тижні життя, до яких схильні недоношені малюки. Некротичний ентероколіт (НЕК) є одним з них. Слово «Necrotizing» означає смерть тканин, «entero» відноситься до тонкого кишечнику, «colo» відноситься до товстого кишечнику, «itis» означає запалення.

Недоношені діти
Недоношені діти приходять у цей світ раніше, ніж звичайні новонароджені. Передчасними вважаються ті пологи, коли вагітність триває менше 37 тижнів; нормальний термін вагітності складає від 38 до 42 тижнів після останньої менструації матері.

Каністерапія: що це таке?
Я + Сім'я У нас ще немає слова, яке могло б висловити одночасно самовідданість, сміливість і розум - все ті чудові якості, якими володіє собака.

Діти з дисплазією сполучної тканини: багато проблем і один ...
Вільчинська Тетяна Діти з дисплазією сполучної тканини: багато проблем і один ключ до нім.Часть 1. Що робити, якщо Ви виявили у своєї дитини поєднання 3-5 перерахованих вище ознак. Як би не було складно діагностувати НДСТ, встановленням остаточного діагнозу повинен тільки доктор.Существуют окремі прийняті в усьому світі протоколи діагностики деяких специфічних порушень сполучної тканини («Гентський критерії», «Вільшфранскіе критерії»), а крім того, прийнято виділяти більше 5 різних диспластичних синдромів і фенотипів, залежно від особливостей поєднання ознак захворювання, тяжкості проявів, структурних змін певних органів тощо - без фахівця в них складно розібратися.

Вигодовування недоношених дітей
Особливості вигодовування недоношених дітей пов'язані з одного боку з незрілістю шлунково-кишкового тракту, низькою активністю травних ферментів, з іншого - з підвищеною потребою в харчових компонентах через інтенсивне зростання немовляти. Численні дослідження свідчать про різне складі молока жінок, які народили передчасно. Унікальний склад молока відрізняється у жінок в залежності від терміну народження немовляти.


   2010