404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Особливі діти

Останнi доданi статтi


1: Недоношена малюк: місія - вижити
Від недавнього часу терміни недоношеності малюка змінилися: причому, змінилася нижня межа і опустилася на тимчасову позначку в 22 тижні, верхній часовий проміжок залишився на терміні до 37 тижнів вагітності.
   Додано: 15.01.2012

2: Вплив арт-терапії на розвиток дрібної моторики у дітей з ...
Основою розвитку кожної людини є рухова активність. Коли ми говоримо про велику моториці, ми маємо на увазі ту частину рухового розвитку, яка забезпечує стабілізацію і переміщення тіла в просторі. Вчинення точних рухів дрібними м'язами рук, вміння координувати рухи - це навички дрібної моторики, що становлять основу діяльності людини.
   Додано: 15.01.2012

3: Особливості розвитку та навчання дітей з синдромом Дауна
Конотопська Тетяна Ви так довго чекали малюка .
   Додано: 14.01.2012

4: Синдром Дауна
Синдром Дауна - це результат хромосомного розлади, зазвичай виявляється у появі зайвої хромосоми в кожній клітині тіла дитини. Термін «синдром» означає стійку сукупність ряду ознак. Названий він на ім'я англійського лікаря, вперше описав характерні риси людей з даною патологією у 1864 році. А от зв'язок цього синдрому з генетичними порушеннями була доведена в 1959 році французьким ученим Жераром лежень.
   Додано: 14.01.2012

5: Пам'ятка для хворих дисплазією сполучної тканини дітей і ...
Показані: -Продукти харчування, збагачені білками (м'ясо, риба, кальмари, квасоля, горіхи), глікозаміногліканами (при відсутності протипоказань з боку шлунково-кишкового тракту 2-3 рази на тиждень - міцні бульйони, заливні страви з м'яса і риби), вітамінами (« С »,« А »,« Е »,« РР », групи« В »-« В1 »,« В2 »,« ВЗ »,« В6 »), мікроелементами (кальцієм, фосфором, магнієм, міддю, цинком, селеном ); -При надмірно високому зростанні з раннього віку постійний прийом високожірових енпіт класу Омега-3, що гальмують секрецію соматотропіну; -Щоденні (по 20-30 хвилин) помірні фізичні тренування, спрямовані на зміцнення м'язів спини, живота і кінцівок.
   Додано: 14.01.2012

6: Особливості розвитку дрібної моторики у дітей з ЗПР
Затримка психічного розвитку - це поняття, яке говорить не про стійке і, по суті, незворотному психічному недорозвитку, а про уповільнення його темпу, яке частіше виявляється при надходженні в дитячий садок і виражається в недостатності загального запасу знань, обмеженості уявлень, незрілості мислення, малої інтелектуальної цілеспрямованості, переважанні ігрових інтересів, швидкою пересищаемості в інтелектуальній діяльності.
   Додано: 11.01.2012

7: Розлад дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ)
«Майбутнє нашого суспільства залежить від того, яку увагу ми приділяємо проблеми психічного здоров'я наших дітей сьогодні .
   Додано: 11.01.2012

8: Моя розповідь про лікування дочки краніосакральної терапією
«.
   Додано: 10.01.2012

9: Діти з дисплазією сполучної тканини: багато проблем і один ...
Вільчинська Тетяна Серед маленьких пацієнтів педіатра є особлива група дітей. Це не діти з будь-якими важкими захворюваннями, такими, що порушують розумовий і фізичний розвиток, не діти, які постійно температурять і хворіють, не діти-алергіки, постійним супутником яких є дерматити - з'їв щось не те, бігом до лікаря.
   Додано: 10.01.2012

10: Діти з особливими потребами. Це повинен знати кожен батько
Діти з особливими потребами. Діти, що вимагають до себе особливої ??уваги. Діти .
   Додано: 10.01.2012

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

   2010