404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Обстеження дітей з Дисграфія
Ярош Тетяна Олександрівна У першій чверті навчального року батьки деяких учнів молодших класів можуть отримати запрошення на прийом від шкільного логопеда. Однією з причин запрошення може бути виявлена ??в дитини Дисграфія - порушення писемного мовлення. Виявляється вона за результатами контрольних диктантів, запропонованих учням 2-4 класів у вересні.

Тридцять три корови, або Вчимося складати вірші!
«Тридцять три корови, вірш народився новий .

Вольова розвиток молодших школярів
Частина 1. Освоєння позиції Школьника у дітей Як вже говорилося, справжній стрибок вольового розвитку припадає на молодший шкільний вік. Розглянемо, за яких умов це відбувається і як батькам найбільш оптимально допомагати дитині.

Кухня - місце для ігор!
Кухня - це місце, яке привертає будь-якого малюка. Звідти лунають таємничі звуки і приємні запахи, а улюблена матуся проводить там багато часу. Які цікаві заняття можна придумати на кухні, поки мама зайнята? Якщо ваш малюк ще зовсім крихітка .

Вступ
Кожні кілька хвилин на світ з'являється новий чоловічок. До цього він жив у Всесвіті на ім'я МАМА. З мамою він був міцно пов'язаний тонким канатиком, званим пуповиною, але з моменту народження цей канатик перерізаний, але "невидима" зв'язок з мамою залишилася - він відчуває, бачить, спостерігає, намагається зблизитися з мамою, щоб відчувати себе в безпеці і спокої, щоб нормально рости і розвиватися.


   2010