404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Музичний розвиток дітей
Сьогодні багато батьків виявляють великий інтерес до широких можливостей раннього музичного розвитку дитини. Коли можна почати знайомство дитини з музикою? Як вибрати музичні ігри та вправи? У цій статті ви можете знайти відповіді на ці питання.

Типи шкіл у сучасній освіті
Скляренко Еліна Олегівна Сучасна освіта виділяє щонайменше 7 типів шкіл (варіанти загальної середньої освіти). Традиційна школа. Цей тип школи орієнтований на передачу готових знань. Кожному предмету відводиться суворе кількість предметних годин. Така школа відтворює переважно емпіричний тип мислення.

Сімейні заняття фізкультурою
Спільні заняття гімнастикою і рухливими іграми корисні для всіх членів сім'ї. Вони сприяють гармонійному фізичному розвитку дитини і підтримання його здоров'я. Батьки ж, беручи активну участь у заняттях фізкультурою, підтримують свою фізичну форму на належному рівні.

Вибираємо дитячий сад! Частина 1
Скляренко Еліна Олегівна У житті кожного молодого батька настає момент, коли йому необхідно подумати про вибір дитячого саду для своєї дитини. У кожному разі, це дуже важлива і відповідальна подія в житті будь-якої сім'ї.

Вступаємо до ВНЗ: як визначитися
Пелюшки, казки, навчання їзді на велосипеді і навіть щоденна перевірка домашніх завдань у дорогоцінного чада для вас позаду. Син або дочка вже не вважає себе дитиною і заводить перші романи, а ви збираєте гроші на випускний бал.


   2010