404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Сходинки розвитку мислення дітей першого року життя
Шевякова Анна "Джерело бажання вчитися - в самому характері дитячого розумової праці, в емоційному забарвленню думки, в інтелектуальних переживання. Якщо це джерело вичерпується, ніякими прийомами не примусиш дитину сидіти за книжкою." В. О. Сухомлинський Ось дитина вперше підняв голову, щоб подивитися, куди віддаляється мама, от зробив перший рух в бік іграшки, трохи пізніше - сказав перше слово для позначення того, чого йому хочеться.

Віднімати і множити, малюків не ображати ...
Дорогі наші читачі! Редакція порталу UAUA.INFOот щиро вітає вас і ваших малюків з чудовим святом - Днем Знань! Всі ми колись були першокласниками з величезними бантами, красивими букетами і з променистими посмішками. Навіть дорослі в цей день не можуть утриматися від приємних спогадів про першу 5-ці, першої шкільної любові і першою вдало написаної контрольної. Цей день особливо важливий для самих маленьких - першокласників, які вперше переступають поріг школи, знайомляться з однокласниками і першою вчителькою, яку вони згодом будуть пам'ятати все своє життя, як зараз пам'ятаємо і ми.

Гроші і діти - такі дорогі відносини
`Псують` дітей не гроші, а дурість дорослих. В. Леві. - Тато, я хочу морозиво! - Я теж хочу морозиво, але грошей вистачить тільки на пиво. Анекдот Психологічні дослідження показали, що діти починають розуміти, що таке гроші , приблизно у віці 4-5 років, проте лише половина цих дітей більш-менш розбирається в гідність монет.

Пора до школи. Ви готові? Частина 2.
Тестуємо в домашніх умовах. Отже, ви вже зрозуміли: щоб поступити в перший клас дитина повинна багато вміти. Тому, якщо вашій дитині вже виповнилося п'ять з половиною років, спробуйте запропонувати йому наступний тест. При цьому дотримуйтесь елементарних правил тестування, що дозволить отримати адекватні результати і запобігти в подальшому розвиток негативних реакцій на такі процедури.

Вальдорфська система освіти. Штайнерівською педагогіка в Україну
Скляренко Еліна Олегівна Штайнерівською педагогіка в Україну Дуже радує, що у нас на Україну штайнерівською педагогіка підтримується державою. Завдяки цьому відкрилися державні вальдорфские школи. На сьогоднішній день в Києві існують дві вальдорфские школи: "Софія" (три групи дитячого саду і три класи - перший, другий і третій) і "Михаїл" (дві групи дитячого саду і два класи - перший і другий).


   2010