404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як пережити третю чверть?
Наприкінці березня закінчується третій шкільна чверть - найдовша і важка. Як не дати дитині занедужати? "Ми з подругою в п'ятому класі придумали чудовий спосіб відпочити в третій чверті. Знайшли талу калюжу глибше, забралися в неї по коліно, простояли годину і два тижні просиділи вдома з застудою.

Ранній розвиток дитини від народження
Питання: Моєму синові зараз два місяці. І, як кожній мамі, мені здається, що він найкращий і найрозумніший. Але ж багато що він бачить і сприймає поки зовсім не так як я.

Генетичні основи обдарованості
Шевякова Анна Введення "Різниця між розумом і освітою полягає в тому, що саме розум здатний забезпечити вам добре життя." Чарльз Франклін Кеттерінг. Перше слово, сказане, а потім і написане дитиною, дуже велика радість як для батьків, так і для самої дитини. Ще в давнину було помічено, що навчання, пізнавання нового, доставляє величезну радість дітям.

Марія Монтессорі, Глен Доман
Шевякова Анна Марія Монтессорі "Виховання на 90 відсотків складається з передбачливості". Симон Соловейчик Марія Монтессорі була великим педагогом, все своє життя, без залишку, що присвятила дітям. Народилася вона в Італії, в середині 19 століття, і була першою в історії цієї країни жінкою - доктором медицини.

Вибираємо школу для першокласника
Хоча цю фразу чомусь частіше вимовляють працівники райвно, коли намагаються переконати батьків, що державна школа нітрохи не гірше гімназії або ліцею: програма початкової школи скрізь однакова. Причому будуть вони недалекі від істини: у «крутій» школі вашій дитині може бути некомфортно серед нащадків нових росіян, а в звичайній він може потрапити в клас до геніальної вчительки.


   2010