404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Музичний розвиток малюка: разом весело грати ...
Музика - це гармонійний світ, повний світлої радості і тихої печалі, відчайдушного веселощів і спокійній, творчій енергії. Кожен може знайти в музиці щось своє, необхідне тільки йому.

«Школа мрії» Як обрати навчальний заклад для дитини?
«Найголовніше - це прищеплювати смак і любов до науки; інакше ми виховаємо просто ослів, навантажених книжковою премудрістю » Мішель Монтень Перед батьками, що мріють знайти для дитини найкращу школу, постає безліч питань. Чим звичайна школа гірше гімназії або ліцею? Чим «спеціалізовані» програми відрізняються від «розвиваючих»? І, нарешті, чи існують взагалі школи, навчання в яких стала б для учня не тяжкою повинністю, а задоволенням?

Записуємося в школу
До початку навчального року ще далеко, але батьки першокласників вже загрузли в клопотах, пов'язаних з поступленіемдетей в школу. Адже прийом документів - подія не менш хвилююче, ніж перший дзвінок. Отже, для того щоб дитину зарахували до першого класу, батьки або опікуни дитини повинні надати наступні документи: Заява на ім'я директора школи про прийом Свідоцтво про народження дитини Медична довідка Документ, що засвідчує особу батька, ІПН Прийом документів для вступу до школи починається з 1 квітня і закінчується в кінці 31 серпня.

Розвиток органів слуху
Новонароджені реагують на дотики і звуки. Кожен раз, коли ви берете малюка і розмовляєте з ним, ви встановлюєте довірчу зв'язок між ним і собою. Дитина звикає до вашого голосу і вашим сильним рукам. Будьте послідовними і постійні у поводженні з дитиною, в тому, що ви йому говорите, в інтонаціях вашого голосу.

Школи несреднего класу
Додаткові дисципліни та індивідуальний підхід до кожного учня - пріоритети вітчизняних приватних шкіл. Однак, програючи в сервісі, кращі державні школи залишаються їх сильними конкурентами в якості освіти Кожен долар, який батьки вклали в освіту своєї дитини, в майбутньому принесе $ 10, тобто забезпечить 1.


   2010