404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як пережити третю чверть?
Наприкінці березня закінчується третій шкільна чверть - найдовша і важка. Як не дати дитині занедужати? "Ми з подругою в п'ятому класі придумали чудовий спосіб відпочити в третій чверті. Знайшли талу калюжу глибше, забралися в неї по коліно, простояли годину і два тижні просиділи вдома з застудою.

Що таке "Монтессорі-терапія"?
Скляренко Еліна Олегівна Найвідоміший німецький лікар-терапевт, професор Теодор Хелльбрюгге в молодості потрапив на заняття в Монтессорі-групу і побачив там не тільки здорових, а й дітей, діагноз яких був для нього очевидний.

Після трьох - навчання триває
Бєляєва Тетяна Юріївна Ті, хто навчав свою дитину з народження, знають, що при правильній подачі матеріалу діти легко засвоюють дитсадкові програму, і у віці трьох років дитина без зусиль може назвати всі букви алфавіту, порахувати до 20, розрізнити більшість квітів і геометричних форм, назвати сторони світу , пояснити, що таке літо, осінь, зима, весна.

Сесіль Лупан, Нікітіни, Н. А. Зайцев
Шевякова Анна Сесіль Лупан "Дитина - це не посудина, яку треба заповнити, а вогонь, який треба запалити". Мудрець Сесіль Браі-Лупан - це самовіддана молода мама, яка, виховуючи своїх маленьких доньок, намагається найкращим способом розвинути їх інтелект, і разом з тим, зробити їх психологічно здоровими людьми.

Ігри та іграшки малюка: підказки для батьків
Батьки - перші вчителі та друзі малюків. Вони вибирають для них час, місце гри та іграшки. Вони допомагають їм грати і звикнути до середовища, в якій вони знаходяться. Дуже важливо, щоб батьки знаходили час і грали з малюками. Що можна робити? Бути доступним Кроха потребує любові і теплоти, щоб рости і розвиватися.


   2010