404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Навчання дитини

Останнi доданi статтi


1: Чому не всі діти однаково успішними? Частина 1
Частина 1. Освоєння позиції Школьника у дітей Частина 2. Вольова розвиток молодших школярів Є дві крайності виховні, кожна з яких таїть в собі серйозну небезпеку. Перша полягає в тому, що дитину розпещує і волю його розслабляють, позбавляючи його від необхідності докладати будь-яких зусиль, між тим готовність вжити зусилля, щоб чогось досягти, - абсолютно необхідна в житті, не дається сама собою, до неї потрібно привчати , лише сила звички може полегшити труднощі зусилля: абсолютно не звичне, воно здається непосильним.
   Додано: 16.01.2012

2: Ігри для розуму: нове заняття - стара гра
Зараз на ринку чимало «модних» електронних развівалок, розрахованих на різні віку, на будь-який смак і кишеню. І кожен батько, звичайно ж, вибирає методику, яку він вважає найбільш прийнятною для свого чада.
   Додано: 16.01.2012

3: Допоможи підлітку полюбити своє тіло!
Донька вирішила, що причина всіх її нещасть - фігура, далека від параметрів моделі? Допоможи їй позбутися від комплексів і стати впевненою в собі!
   Додано: 15.01.2012

4: ГЕОМЕТРІЯ на старт!
Кубики, кольоровий картон і навіть сухе листя грають найважливішу роль в навчанні та розвитку малюка. Займаючись конструюванням, ти отримаєш масу задоволення, а малюк навчиться думати Ти напевно помічала, що твою дитину набагато більше цікавлять різноманітні коробки, баночки і палички, ніж найдорожчі машинки і ляльки.
   Додано: 15.01.2012

5: Проблема адаптації першокласників. Темпераменти дітей
Бубнова Ксенія Олександрівна Ймовірно, немає зараз таких батьків, які не чули б про різні типи темпераменту дітей. Нагадаю, що зазвичай виділяють 4 типи темпераменту: холерик сангвінік флегматик меланхолік Важливо відзначити, що чистих типів темпераменту майже не зустрічається. Однак будь-якої з них домінує у дитини. Зазвичай в дошкільному віці тип темпераменту вимальовується досить чітко.
   Додано: 15.01.2012

6: Запам'ятовуємо числа
Бубнова Ксенія Олександрівна Щодня ваш малюк стикається з серйозною проблемою - йому потрібно запам'ятовувати числа. Приділіть тренуванні із запам'ятовування чисел достатньо уваги, і дитині легше буде впоратися з ними в школі.
   Додано: 15.01.2012

7: Школи несреднего класу
Додаткові дисципліни та індивідуальний підхід до кожного учня - пріоритети вітчизняних приватних шкіл. Однак, програючи в сервісі, кращі державні школи залишаються їх сильними конкурентами в якості освіти Кожен долар, який батьки вклали в освіту своєї дитини, в майбутньому принесе $ 10, тобто забезпечить 1.
   Додано: 15.01.2012

8: Підготовка до школи дошкільнят (математика та англійська мова ...
Костіна Надія Володимирівна Про серйозну підготовку до школи я стала замислюватися в Настині 4 роки. До цього ми встигли вивчити букви в 1 рік, намагалися оволодіти рахунком і читанням. Але мені було дуже складно займатися з дитиною.
   Додано: 14.01.2012

9: «День Сурка»? Вчимося відпочивати!
Ви відчуваєте, що сили на межі? Ви схожі на маленький паровий котел, готовий вибухнути будь-якої хвилини? Ви відчуваєте себе «стислою пружиною»? І при цьому, ви не міліціонер, не сапер, ні розвідник? Ви МАМА? Все ясно - у Вас звичайне післяпологове перевтома! Перше, що потрібно зробити, переконатися у відсутності більш серйозних проблем (читаємо статті 1 і 2). Якщо все гаразд і потрібен відпочинок, то розглядаємо, як це зробити з мінімальними втратами.
   Додано: 14.01.2012

10: Етапи формування ігрової діяльності дітей
Скляренко Еліна Олегівна У розвитку ігрової діяльності дітей виділяють кілька етапів. 1 етап - Ознайомча гра (від 2-3 місяців до 8мес-1,5 років) Основу цієї гри складають дії-маніпуляції, здійснювані в процесі обстеження предмета дитиною. Ця діяльність немовляти дуже швидко змінює свій зміст: обстеження направлено на виявлення особливостей предмета-іграшки і тому переростає в орієнтовані дії-операції з іграшкою.
   Додано: 11.01.2012

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]

   2010