404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


П'ять помилок про грудному вигодовуванні
За даними ВООЗ, лише 3% жінок нездатні годувати грудьми, однак тільки й чуєш від матусь: «А у нас з цим не склалося .

Частина 4. Поради годуючих мам
(Матеріали взяті з архіву конференції RU.BABY, ФІДО. Внизу курсів зазначений автор матеріалу). 1 курс (7-10 днів). Екстракти чистеца і глоду по 20 кап. 3 рази на добу. Відвар кропиви. 20г сухого листя залити 1 л окропу, настояти, приймати по 1 ст. ложці 3 рази на день. Збір за Йорданова: плоди анісу, кропу, трави материнки, потовкти по 25г і змішати. 1 ч.

Абсцес. З практики консультанта по грудному вигодовуванню
Соловей Ксенія Анатоліївна Ця стаття - застереження всім жінкам, що годують від невірних кроків в період грудного вигодовування. З Мілою ми вже були знайомі, я приїжджала до неї в перші дні після виписки з пологового будинку, пояснювала їй основні правила грудного вигодовування, вчила, як правильно прикладати малюка до грудей, расцежівала невеликий лактостаз, який на 2-а доба благополучно пройшов.

Від пологів до молока, або Мій досвід перших днів грудного вигодовування
Я відразу скажу - не претендую на істину в останній інстанції, навіть в передостанній .

Гіпоалергенна дієта для годуючих матерів
Скляренко Еліна Олегівна У дітей першого року життя, які страждають харчовою алергією, найбільш часто виявляється гіперчутливість до білків коров'ячого молока (85%), курячого яйця (62%) і глютену (53%). Найголовнішим алергеном, що викликають харчову алергію у дітей першого року життя, є білки коров'ячого молока.


   2010