404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Чим
Страшилка № 1 Годування псує форму грудей Давайте розберемося, як і за яких умов псується форма грудей:Форма грудей змінюється з віком і зазвичай не в кращу сторону. Груди 20-річної дівчини сильно відрізняється від грудей 60-річної жінки, і, до речі, перевага буде в першої навіть в тому разі якщо вона народила і вигодувала дитину грудьми, а 60-річна «берегла свої достоїнства» і не дозволила собі таку розкіш, як народження дитини.

Лактостаз або мастит?
Соловей Ксенія Анатоліївна Якщо Ви годуєте дитину грудьми, то Ви обов'язково чули про маститі або лактостазі. Може, Ви проходили це на власному досвіді, а може бути, хтось із знайомих розповідав, але в кожному разі, якась інформація про це у Вас є.

Кисломолочні продукти в дитячому харчуванні
Скляренко Еліна Олегівна Особливе місце в харчуванні дітей раннього віку займають кисломолочні продукти, які виготовляються з коров'ячого молока шляхом його сквашування чистими культурами молочнокислих бактерій або грибками.

Дієта № 2 в харчуванні вашої дитини
У вашої дитини з'явилося відчуття тиску і розпирання в епігастральній ділянці після їжі, або він скаржиться на печію та нудоту, неприємний смак у роті?

Протипоказання до грудного вигодовування дитини материнським молоком
Виділяють абсолютні та відносні протипоказання до грудного вигодовування новонароджених дітей, які можуть бути пов'язані з серйозними захворюваннями матері і дитини. Абсолютні протипоказання : Активна форма туберкульозу, септичні стани матері, захворювання тифом і малярією, захворювання нирок, що супроводжуються нирковою недостатністю з азотемією, вроджені порушення ферментативного метаболізму в дитини (фенілкетонурія, захворювання "кленового сиропу", галактоземия), тяжкі форми депресій у матері з психічними порушеннями, прийом матір'ю сильних лікарських препаратів (наприклад, деяких антибіотиків, наркотичних речовин тощо), які володіють токсичною дією.


   2010