404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Частина 3. Настої для посилення лактації у годуючих матерів
Плоди анісу звичайного 20г, плоди кропу посівного 20г., Плоди пажитника сінного 30г., Плоди фенхеля звичайного 30г. 1 чайну ложку подрібненої суміші залити 200мл. окропу, настоювати 20 хвилин, охолодити і процідити. Пити по 200 мл настою 2-3 рази на день до їди. Плоди анісу звичайного 10г., Плоди фенхеля звичайного 10г. 1 чайну ложку подрібненої суміші залити 200мл. окропу, настоювати 20 хвилин, охолодити і процідити.

Гіпоалергенна дієта для годуючих матерів
Скляренко Еліна Олегівна У дітей першого року життя, які страждають харчовою алергією, найбільш часто виявляється гіперчутливість до білків коров'ячого молока (85%), курячого яйця (62%) і глютену (53%). Найголовнішим алергеном, що викликають харчову алергію у дітей першого року життя, є білки коров'ячого молока.

Знижений апетит
Сапа Ірина Юріївна Всім відоме слово "апетит" в перекладі з латинської appetitus позначає " бажання " . Це своєрідне відчуття, пов'язане з потребою в їжі. При тривалій відсутності пищи апетит переходить у відчуття голоду. Апетит - вельми широкий і універсальний критерій стану здоров'я дитини, особливо в оцінці матір'ю.

Святковий стіл для самих маленьких
Новорічні і Різдвяні свята завжди супроводжуються пишними застіллями з традиційним салатом «Про лівье » , свинячий ніжкою під хріном, холодцем, пиріжками та іншими українськими смаколиками.

Швидка допомога при переїданні
На святковому столі все виглядає так апетитно! Страви самі просяться до рота. Привчи дитину вчасно зупинятися. Малюк дуже любить і чекає свят! Смачні страви, достаток солодощів і подарунків. Нарешті збуваються всі мрії! Дід Мороз подарував скриньку з цукерками, і утриматися від того, щоб з'їсти їх за один раз, неможливо.


   2010