404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зневоднені покоління: проблеми питної води
На сьогоднішній день понад 4,6 мільйонів українців отримують воду з відхиленнями від нормативних вимог. Підвищений рівень хлоридів, сульфатів, фтору, заліза, нітратів та аміаку накопичується в організмі і забруднює його, також як до цього воду. Якщо ми зберемо всю воду планети в двадцатілітровую бутель, то придатна для пиття поміститься в столову ложку.

Дві історії однієї мами
Ось загадка людської психології: про те, як хто не вдало народжував, годував і т.д. готові говорити довго, а от якщо все було в порядку, так тільки й скажуть: «Ну, народила, годує .

"Можна" і "можна" в харчуванні годуючої мами
Більшість майбутніх мам мають деяке уявлення про грудне вигодовування. Майже всі вони впевнені, що новоспеченої годувальниці просто необхідно дотримуватися певної дієти, в іншому випадку, не буде молока, дитина стане страждати неминущим алергічними захворюваннями або кричати цілу добу від болів в животику.

Проблеми стільця і ??зригування у дитини. Дисбактеріози, ...
На запитання відповідає Соловей Ксенія Анатоліївна, громадський консультант з грудного вигодовування, член громадської групи підтримки "Молочні ріки" у м.Києві. Питання № 8103 Через тиждень після виписки з пологового будинку потрапила в гінекологію (чистили згустки).

Солодка ти моя, ягідка-малинка!
Нам червня несе подарунки - Вони дуже-дуже солодкі .


   2010