404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Відлучення дитини від грудей
На запитання відповідає Соловей Ксенія Анатоліївна, громадський консультант з грудного вигодовування, член громадської групи підтримки "Молочні ріки" у м.Києві. Питання № 7974 Як відлучити дитину від грудей? Відповідь Питання одночасно і конкретний і об'ємний. Перш за все, ви повинні визначити, чи готова дитина до того, що Ви хочете його відлучити - як часто Ви годуєте його протягом дня, прокидається він вночі.

Частина 2. Підбірка рецептів збільшення лактації (з народної медицини)
Настій насіння кропу 1 ст. ложку насіння заливають склянкою окропу, настоюють і п'ють маленькими ковтками по 0,5 ст. 3 рази на день за 30 хв до їди. Так само готують і настій насіння анісу.

Апетит і психологія дитини
Гончаренко Тетяна Геннадіївна Поганий апетит у здорової дитини часто обумовлений психологічними особливостями малюка і системою виховання в сім'ї.

Дитячі смакоту від Шефа
Задумайтеся на секундочку, коли ваш малюк в останній раз їв з величезним апетитом? Впевнені, що зовсім недавно. І це здорово! Втім, сьогодні «смачно» далеко не завжди означає «добре», адже серед величезної кількості апетитних напівфабрикатів і меню громадського харчування частенько трапляються продукти, які просто язик не повертається назвати корисними.

Протипоказання до грудного вигодовування дитини материнським молоком
Виділяють абсолютні та відносні протипоказання до грудного вигодовування новонароджених дітей, які можуть бути пов'язані з серйозними захворюваннями матері і дитини. Абсолютні протипоказання : Активна форма туберкульозу, септичні стани матері, захворювання тифом і малярією, захворювання нирок, що супроводжуються нирковою недостатністю з азотемією, вроджені порушення ферментативного метаболізму в дитини (фенілкетонурія, захворювання "кленового сиропу", галактоземия), тяжкі форми депресій у матері з психічними порушеннями, прийом матір'ю сильних лікарських препаратів (наприклад, деяких антибіотиків, наркотичних речовин тощо), які володіють токсичною дією.


   2010