404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Харчування дітей

Останнi доданi статтi


1: Їжа під пресом
Не варто звинувачувати в усьому гормон хронічного стресу. Хоча поки він виділяється (а це відбувається під час «заїдання»), сповільнюється виробництво тестостерону. Чим менше в тобі цього «чоловічого» гормону, тим складніше накопичити м'язову тканину. Знижується темп обміну речовин.
   Додано: 16.01.2012

2: Чим годувати малюка: грудьми або силіконовими накладками? Частина 2
Скляренко Еліна Олегівна Природне харчування і загартування. Частина 1 Як часто годувати малюка? Чи варто будити новонародженого для годування?
   Додано: 15.01.2012

3: Дієта № 1 в харчуванні вашої дитини
Дієти № 1, № 1а, № 1б призначають при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки. Крім того, дієта № 1 підходить при нерізкому загостренні хронічного гастриту (із збереженою або підвищеною секрецією шлунка) і в період одужання при гострому гастриті.Завдяки розробленій дієті зменшується запалення, краще заживають виразки, нормалізується секреторна і рухова функції шлунка.
   Додано: 15.01.2012

4: Відлучення від грудей - коли?
Денисова Катерина Олександрівна У наш час збереглося упередження, що дитину більше року годувати не потрібно, що молоко вже не приносить користі, смоктання грудей взагалі не є необхідним у такому віці, а спільний сон з матір'ю прийнято вважати недоречним.
   Додано: 15.01.2012

5: Каші в раціоні вашої дитини
Скляренко Еліна Олегівна Ваш малюк швидко зростає, і ось вже настала необхідність в прикорму. З чого ж почати? Педіатри дуже часто рекомендують мамам вводити дитячу кашу, як першу «тверду їжу».
   Додано: 15.01.2012

6: Пустушки, пляшечки і грудне вигодовування
На запитання відповідає Соловей Ксенія Анатоліївна, громадський консультант з грудного вигодовування, член громадської групи підтримки "Молочні ріки" в м.
   Додано: 15.01.2012

7: Гречана каша
Скляренко Еліна Олегівна Каші в раціоні вашої дитини Рисова каша «Щи да каша - їжа наша», - любили повторювати наші мудрі прабабусі. Пам'ятайте, що правильно приготована каша - одна з найздоровіших блюд, яке однаково добре підходить і дітям, і дорослим.
   Додано: 11.01.2012

8: Лактазна недостатність у дітей на виключно грудному ...
Дуже часто консультантам по грудному вигодовуванню задають питання мами про лактазной недостатності, що це таке і з чим її їдять? Відразу скажемо, що ми будемо говорити про доношенном, здоровому малюку, який отримує лише грудне молочко, який не проходив курс лікування антибіотиками, не має кишкової інфекції, паразитарні інвазії, харчової алергії. Вуглеводи жіночого молока головним чином представлені лактозою, молекула якої складається з глюкози і галактози.
   Додано: 11.01.2012

9: Чи шкідливий ЦУКОР?
Ти звикла до того, що страви з фруктів і різні десерти повинні бути солодкими. Адже це так смачно! Ось тільки чи корисно це для малюка? Давай розберемося. Солодкі білі кристалики виробляють з цукрової тростини або буряку. Здавалося б, той факт, що цей рафінований продукт отримують з рослин, повинен підтверджувати його користь.
   Додано: 10.01.2012

10: Пом'якшення Тиском. Підготовка грудей до прикладання дитини ...
Медики все частіше помічають, що у матерів, які отримали під час пологів численні внутрішньовенні вливання, набряки після пологів йдуть пізніше, ніж зазвичай.
   Додано: 09.01.2012

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]

   2010