404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Місто, що дарує життя. (Саки, червень-липень 2004 року)
Боже, як я хотіла на море. Хотіла в 2001 році, але тоді ми народжували нашу молодшу доньку Соньку, хотіла в 2002 - будували квартиру і я працювала, в 2003 тяжко захворів наш старший син, і море було протипоказано. І ось 2004 рік.

с. Пилипець, Красія, Ворохта, Кострино, Орявчик (Карпати. Зима 2004)
Lisanya Тема: народ, а хто-нитка вже їздив в Пилипець?? потрібна порада! ми збираємося через пару тижнів рушити всім сімейством в Карпати, ясна річ, на лижах, і щось ніяк не можемо визначитися з місцем поїздки. У Cлавское неохота, але, оскільки ми з дитям їдемо, потрібно якесь інше місце з осудним рівнем цивілізації і простим способом до нього добратися (чому відпадають всякі Яблуниці і Кострино:)).

Політ з малюком? Це просто!
Майже всі українські авіакомпанії надають 90% знижку на квиток для дитини віком до 2-х років, за умови, що дитина перевозиться без надання окремого місця. Якщо на прохання батьків малюкові надається окреме місце, знижка, швидше за все, становитиме 50% від вартості квитка. За другого і подальших малюків до двох років, які летять з одним дорослим, квиток буде оформлено як на дитину до 12 років, і з наданням окремого місця.

Наш відпочинок у Туреччині - Limak Limra Hotel (Лімак Лімра Хотів), ...
І так почну свій звіт про відпочинок в Limak Limra Hotel (Лімак Лімра Хотів), 5 * UAI, Кемер. Їздили вдруге в Туреччину, і є з чим вже порівняти. Були з 10 червня по 22-е (12ночей/13дней). Нас двоє і двоє діток - 3 та 6. Готель Туроператор Туртез. Приїхали в готель близько 10. Номерів немає. Будуть після 12-ти. Нам відразу ж запропонували піти поїсти, поки основний ресторан працював (що було дуже приємно, тому що ми снідали в літаку знаєте чим).

Чорногорія: приїхати, щоб закохатися
.


   2010