404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ТОП-10 «дитячих» рекламних роликів
Багато творців рекламних роликів залучають до зйомок малюків. Це стосується не тільки дитячих товарів, а й цілком «дорослих» продуктів.

Літо нон-стоп
Розповідь на конкурс «Мамин дневничок про літо» Учасник № 4 - Ботушан Людмила (БЛБ) і сини - Олексій 9 років і Іллюша 2 роки. Літо нон-стоп Весняно-літній період ми намагаємося проводити весело і цікаво! Тому спочатку ми всією сім'єю відправилися подорожувати по Криму. Сім'я у нас велика. Я, наш тато, наш старший син Альошка, йому 9 років і наш меншенький Ілюшенька, йому щойно виповнилося 2 рочки.

Швейцарія Тиха Швейцарія
У наївному віці «доросла» газета переконала мене, що там - добре. Я насолоджувалася подивом, яке з'являлося на обличчях дядьків і тіток, необережно торкнулися дитячої мрії.

Регіон Анталія і Лара Відпочинок у Туреччині - готель «Титанік», ...
На травневі літали до Туреччини в Анталію, готель «Титанік». Летіли Середземноморськими авіалініями, виліт був в 7:35 ранку з Борисполя, реально вилетіли хвилин на 15 пізніше.

Як підготуватися до польоту з малюком?
Незалежно від того, якого віку Ваша дитина, неможливо повністю передбачити, як буде вести себе малюк при перельоті і як він буде себе почувати, що знадобиться Вам в дорозі і пр. Але ми постаралися скласти список найнеобхіднішого, що може Вам знадобитися в подорожі літаком . Коляска Якщо Ваш малюк ще зовсім крихітка, коляска буде річчю першої необхідності.


   2010