404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Місто, що дарує життя. (Саки, червень-липень 2004 року)
Боже, як я хотіла на море. Хотіла в 2001 році, але тоді ми народжували нашу молодшу доньку Соньку, хотіла в 2002 - будували квартиру і я працювала, в 2003 тяжко захворів наш старший син, і море було протипоказано. І ось 2004 рік.

Наш відпочинок у Туреччині - Limak Limra Hotel (Лімак Лімра Хотів), ...
І так почну свій звіт про відпочинок в Limak Limra Hotel (Лімак Лімра Хотів), 5 * UAI, Кемер. Їздили вдруге в Туреччину, і є з чим вже порівняти. Були з 10 червня по 22-е (12ночей/13дней). Нас двоє і двоє діток - 3 та 6. Готель Туроператор Туртез. Приїхали в готель близько 10. Номерів немає. Будуть після 12-ти. Нам відразу ж запропонували піти поїсти, поки основний ресторан працював (що було дуже приємно, тому що ми снідали в літаку знаєте чим).

Чорногорія: приїхати, щоб закохатися
.

Відпочинок в Болгарії, готель Лагуна *** (Созополь)
Летіли ми втрьох - я, чоловік і донька 4 роки. Літак Літак Боїнг. Для дитини краще запастися льодяниками-цукерками і мінеральною водою, тому що закладає вуха при посадці, смоктання цукерки і вода маленькими ковтками допомагає. На висоті в салоні прохолодно, краще мати для дитини піджак або кофтину. Більше негативу немає, дитина переліт переніс із задоволенням, на відміну від тата, який панічно боїться літати, а спиртного на борту чомусь не було навіть платного:)).

Відпочинок в Єгипті. Червоне море
Перед поїздкою до Єгипту були вивчені всі сайти, на яких є хоч трохи інформації про те місце, куди ми збиралися поїхати. Перероблено джерела інформації. Вибір був зроблений:http://www.turizm.


   2010