404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Регіон Фетхіє Відпочинок у Туреччині - Majesty Tuana Club & Park, Фетхіє
Прилетіли ми в аеропорт Даламан рано вранці (з Києва летіти 2:20), вийшли з літака - і .

Розповідь працюючої мами
                                                                                                       Конкурс для працюючих мам!

Наш улюблений свято!
Новий Рік - особливе свято. Щось є в ньому незвичайне і чарівне. Мій найулюбленіший свято з дитинства, коли пахне мандаринами і хвоєю, запах пирога з кухні, дзвін іграшок, розвішували на ялинку, морозні візерунки на вікні. А ще сукню сніжинки, яка мама шила мені, в ньому так здорово було кружляти навколо ялинки.

Відпочинок на Азовському морі - Бердянськ, Генічеськ, Арабатська ...
SunGhost Хто відпочивав на Азовському? Як враження??? Звернула увагу на Азовське, так як море я все-таки люблю більше, чим озера-ріки, а на ПБК набагато дорожче відпочивати, чим на Азовському морі. Ksushechka Ми їхали дикунами, вийшло, що жили в занедбаному п / л.

Регіон Сіде З малятком - на закордонне море! «Sandy Beach», ...
Питання про те, що ми можемо не поїхати відпочивати до моря тільки тому, що у нас маленька дитина - навіть не стояло. Ми вирішили ще взимку, коли народилася Оленка, що поїдемо обов'язково всі разом, якщо з донечкою все буде в порядку. І ось він довгоочікуваний вересня! Олені 7,5 міс., Все чудово, всі здорові і веселі, і налаштовані підкорювати незнайомі землі. Скільки було передумано і переговорено про те, куди ж все-таки їхати.


   2010