404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Політ з малюком? Це просто!
Майже всі українські авіакомпанії надають 90% знижку на квиток для дитини віком до 2-х років, за умови, що дитина перевозиться без надання окремого місця. Якщо на прохання батьків малюкові надається окреме місце, знижка, швидше за все, становитиме 50% від вартості квитка. За другого і подальших малюків до двох років, які летять з одним дорослим, квиток буде оформлено як на дитину до 12 років, і з наданням окремого місця.

Наш відпочинок у Туреччині - Limak Limra Hotel (Лімак Лімра Хотів), ...
І так почну свій звіт про відпочинок в Limak Limra Hotel (Лімак Лімра Хотів), 5 * UAI, Кемер. Їздили вдруге в Туреччину, і є з чим вже порівняти. Були з 10 червня по 22-е (12ночей/13дней). Нас двоє і двоє діток - 3 та 6. Готель Туроператор Туртез. Приїхали в готель близько 10. Номерів немає. Будуть після 12-ти. Нам відразу ж запропонували піти поїсти, поки основний ресторан працював (що було дуже приємно, тому що ми снідали в літаку знаєте чим).

Сербія-Македонія-Чорногорія-Угорщина (липень-серпень 2006)
У цьому році ми, як ніколи, довго визначалися з маршрутом. Дуже хотілося в Німеччину чи Фінляндію (зупинило те, що проблематично зробити візу), на Байкал і в Якутії (занадто далеко, автостопом можна цілий місяць добиратися, а літаком дороговато), Москва-Пітер і Золоте Кільце були відкладені до часу, коли будуть діти і машина.

Відпочинок у смт Партеніт, Крим (липень 2002)
Партеніт - це райське місце на території півострова Крим, що знаходиться між Алуштою і Ялтою. Це гірська частина Криму. Саме містечко розташований між двома знаменитими горами - горою Ведмідь (Аю-Даг) і горою Маленький ведмідь. За горою Аю-Даг перебувати знаменитий табір "Артек". Партеніт порадили родичі, які їздять туди відпочивати вже 3-й рік поспіль.

На вихідні - в Кам'янець-Подільський
Сьогодні вранці повернулися з Кам'янця-Подільського. У захваті! Старий замок, Хотинська фортеця, каньйони Смотрича і Дністра, будівлі Старого міста, церкви, костьоли, монастирі, ратуша, міст Лань, що біжить і багато іншого, що я забула згадати. Ми не все встигли охопити, от і є привід для наступної поїздки. Добиратися дуже навіть зручно: потяг № 623, з Києва відправляється в 20-52 (ми виїжджали в п'ятницю, якраз встигли прийти з роботи і зібратися), у Кам'янці-Подільському в 7-06 наступного дня.


   2010