404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Казковий відпочинок в Лапландії 4-10 січня 2007
Отже, почну з того, що ми досить багато подорожуємо з нашим маленьким пупсом. Тому я старанно планую поїздки, перельоти, готелі і т.д. 4 січня нашому Данилу виповнилося 1,5 року, і ми всією сім'єю відправилися в царство Снігової королеви. Хочу написати про все, тобто в моїй розповіді будуть і плюси і мінуси, але наперед забіжу .

[26.12.2002] Новорічне свято для дітей форуму
Новорічне свято для дітей форуму НОВОРІЧНЕ ПОДАННЯ - "НОВОРІЧНИЙ Хоровод" (21.12.02) Місце проведення свята: Кафе-бар, вул. Оболонська, 12 Ялинка з вогниками, камін з Дідом Морозом, здається, свято починається !!!!! Рано вранці навколо все закрутилося, з'явилося багато діток, галасливих дорослих і якихось цікавих створінь. Маленький сонячний заєць з рожевенький вушками, незважаючи на свій крихітний зріст, проявив всю свою самостійність і спробував навчити цьому всіх.

Відпочинок під Одесою - Лебедівка, Приморське, Вилкове
Приїхали з малою до Києва, правда, доїхали ледве-ледве через залитого на 17 км під Одесою бензину. Ніколи не заправляйтеся на заправках фірми "Укрнафта" з дивною назвою чи то «Мавіс», чи то «Мавік»! Отже, два тижні тому ми з Києва виїхали до Одеси, там ночували і потім з ранку вирушили до Лебедівка .

Санаторій ім.Чкалова (Одеса)
Знаходиться санаторій на Французькому бульварі, практично в центрі Одеси. Дістатися туди можна на трамваї № 5 (маршрутці) від вокзалу (хвилин 10 їзди). Санаторій знаходиться в великому старому парку, правда проблема в тому, що цей самий парк частково (великими частинами) розданий усіляким організаціям, і тому на його території знаходиться безліч абсолютно "лівих" будівель, які до санаторію не мають ніякого відношення (як-то тенісний клуб, куди відпочиваючим вхід заборонений, аналогічна сауна, будинок федерації футболу) і т.

«Троїцькі вихідні» Подорож на плоту. Ізюм - Святогірськ ...
Не зустрівшись в Криму з нашими улюбленими донеччанами, ми довго сумували і дали собі слово обов'язково вибратися до них - подивитися на нову квартиру з ремонтом, та й взагалі побачитися. Ідея спробувати інший вид активного відпочинку висіла в повітрі вже давно.


   2010