404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Салат «Гніздечко», десерт «Ялинка» і приголомшливі прикраси ...
Конкурс «Святкуємо Новий рік разом!" Учасник № 3, Наталія Запольська c донькою Євою 4 роки 10 місяців і сином Крістіаном 9 років Вирішили теж брати участь в конкурсі!

Свято у великому місті! Афіша
19 березня 2011 в Києві вдруге стартував Всеукраїнський Соціальний Дитячий Проект «Свято у великому місті». Проект спрямований на виховання поваги до культурних та сімейних цінностей в соціумі, розвиток ідеї дитячого виховання та становлення кожної дитини як особистості. «Свято у великому місті» - це 10 тижнів разнообразниx тематичних освітніх та розважальних заходів для всіх дітей.

Подорож з донькою до Євпаторії (липень 2001)
Євпаторія 2001 18 липня - 1 серпня 2001 Побували ми в місті на море Євпаторії. Місто Нам дуже сподобалася стара частина міста - дуже багато збереглося старих будівель ще 18-19 століття, купецькі будинки і готелі.

[19.01.2005] Зустріч форуму в кафе Жюль Верн
Зустріч Форуму для всіх і Форуму для батьків пройшла в дружній і веселій обстановці, в Кафе "Жуль Верн" на Подолі (вул. Братська, 8) Дякуємо Вероніці (Нича) та її чоловікові Тарасу за організацію зустрічі! Спасибі керівництву кафе за теплий прийом, вільне приміщення для зустрічі і цінну табличку на дверях - "Likar.info"! Juliet Capulet Вчорашня зустріч була не тільки багатолюдна, але і дуже душевна:) Правда, мені не вдалося поспілкуватися з тими, хто сидів далеко, тому-що біля мене підібралася абсолютно неординарна компанія в особі моєї незмінною сусідки тведого і "новачків пива" ЮК і Мадонни:).

«Квіточка з букашечкамі і їжачок для доньки!» - Розповідь на ...
Конкурс «Святкуємо Новий рік разом!" Учасник № 2, Писарєва Наталія з донькою 2, 7 років. Мій логін макулька. Моїй доньці 2,7. На Новий рік ми готували такі страви. Приготували фруктове гарбузово-яблучно-бананове пюре, яблучний їжачок і компот із сухофруктів. Для пюре беремо гарбуз і яблука в будь-якому співвідношенні (більше яблук або гарбуза) складаємо в посуд і тушкуємо в духовці до готовності.


   2010