404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Відпочинок в «Піратах» (Туреччина, Кемер)
Ми відпочивали з 20 по 31 травня, двоє дорослих + двоє дітей (2,5 і 4,3 року). З нами ще була велика компанія, загалом 6 дітей віком від 2,4 до 4,9. Їздили через туроператора Пегас.

Небезпечне сонце: як вберегти малюка?
Сонячні опіки у дітей є найпоширенішим видом термічних опіків. Щоб не допустити погіршення здоров'я дитини під впливом палючого сонця, кращого за все зробити профілактичні заходи. Шкіра малюка, на відміну від шкіри дорослої, не здатна повною мірою сприймати сонячні промені.

Регіон Белек Відпочинок у Туреччині з пупсом - нам сподобалося! ...
Ми щойно повернулися з Туреччини, де провели цілий місяць, і я хотіла б підбадьорити тих мам, які сумніваються, чи їхати з малюком на море. Так, їхати! Отриманий під час подорожі досвід, безумовно, збагатить вашого малюка емоційно та інтелектуально, а так само загартує його імунітет. Хоча перед поїздкою ми отримали "добро" нашого педіатра, чого і вам рекомендуємо.

«Бережися автомобіля»: подорож з дитиною
Подорож всією родиною - чудова традиція і добре, коли з повернення у всіх залишаються найкращі спогади. Майже завжди поїздка з дітьми наповнена масою несподіванок, і, на жаль, не завжди приємних. Щоб уникнути цього, дотримуйтесь наших порад. Найважливіше - безпека Для того щоб забезпечити дитині максимальну безпеку під час автомобільних подорожей, обов'язково обзаведіться автомобільним кріслом.

Відпочинок на Арабатській стрілці в селі Щасливцево (приватний сектор, 2005
Відразу скажу, що їхали на море ми на цілий місяць (липень 2005 року), з метою відпочити від міської суєти і оздоровити Діанку, тому шукали тихе місце з помірними цінами, власне кажучи, таке місце ми і знайшли :-).


   2010