404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Наш відпочинок у Ялті
Я тут довго до Криму збиралася. Питання ставила на форумі , готувалася. З'їздили. Пишу отчетец. Підозрюю, що більшість народу в усіх цих місцях бували по 100 разів і моя інформація мало кому стати в нагоді. Але раптом є люди якраз збираються на ПБК і стати їм у нагоді. Летіли ми Візз Ейром. Швидко, зручно, дешевше, ніж поїздом. На трьох туди-назад обійшлося 770 грн.

ХорватіяОтдих в Хорватії (літо 2003 - архів конфренції)
Були тиждень. Вода така, як показують у рекламі Баунті .

Казковий відпочинок в Лапландії 4-10 січня 2007
Отже, почну з того, що ми досить багато подорожуємо з нашим маленьким пупсом. Тому я старанно планую поїздки, перельоти, готелі і т.д. 4 січня нашому Данилу виповнилося 1,5 року, і ми всією сім'єю відправилися в царство Снігової королеви. Хочу написати про все, тобто в моїй розповіді будуть і плюси і мінуси, але наперед забіжу .

Сайти та Інтернет-сторінки наших батьків
Сайт Risha http://www.detvora.kiev.ua/ Ранній розвиток дітей. Розвиток дитини по Доману, Зайцеву. Велика бібліотека з книгами для батьків і дітей. Юлія Каспарова http://www.

Наша подорож по Західному Криму на авто
Отже, коротко опишу нашу подорож з Черкас по Західному Криму. Ми ніколи там раніше не були, і, враховуючи наше бажання спробувати себе в ролі автотуристів (це теж вперше) і кількість відпочиваючих в серпні вибрали такий маршрут. Коротко опишу цінну для мандрівників інформацію. Дорога туди: їхали по маршруту Черкаси - Кіровоград - Первомайськ - Воскресенськ - Нова Одеса - Миколаїв - Херсон - Красноперекопськ.


   2010