404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Ігри, пісеньки і віршики для дитячого Дня народження
Хороводи Можна трохи поводити хороводи. Найвідоміший з них - Каравай. Каравай Як на Сашині іменини Спекли ми коровай: Ось такий високості!

Відпочинок на байдарках
tk Хто сплавлявся по річці на байдарках? Цікаво ваша думка з приводу цього активного відпочинку. Ми сім'єю з хорошою компанією сплавлялися по річці Тетерів та Ірпінь. Море вражень Lenna v_krupko@users.ukrsat.com Ми з чоловіком досить пасивні люди у повсякденному житті, він на машині б і в туалет їздив, якби той був на вулиці. Ну і я разом з ним. А ось на відпочинку ми дуже активні.

Як ми святкували наше 2-річчя (поради від Pihkour Olena)
Свято вдалося, хоча в гості до нас прийшло 25 осіб! Дітей було тільки четверо, решта - дорослі, але добре, Маші відомі - дорослі "подружки". Вони, до речі, себе так і називають :-). Вдалою була моя ідея зробити фотомонтаж. Я навирезала журнальних і газетних заголовків, причому не бачачи фотографій, їх зробили пізніше. Фото були за цілий рік - з минулого Дня народження примудрилися не друкувати.

Мій звіт по Туреччині з дитиною (готель «Дельфін Дива» 5 *, Анталія)
По-перше, хочу сказати величезне СПАСИБІ всім, хто ділиться з нами своїми враженнями про відпочинок. Форум для батьків Ваші відгуки допомогли і мені визначитися з вибором місця, часу та готелю. З 10 по 17 червня я + чоловік + доця майже 6-ти років відпочивали в готелі Дельфін Дива 5 *, Анталія, Лара. Політ пройшов нормально, прилетіли за розкладом о 8 ранку, дорога до готелю - хвилин 15.

Історія від Ірини про сина Ванюшку
                                                                                         Конкурс для працюючих мам!


   2010