404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Салат «Шубка» для синочка - розповідь на конкурс «Святкуємо ...
Конкурс «Святкуємо Новий рік разом!" Учасник № 5, Оля Сідоріна (на форумі нік Voobragulya) з синочком Іваном 10 місяців і тиждень.

На вихідні - в Кам'янець-Подільський
Сьогодні вранці повернулися з Кам'янця-Подільського. У захваті! Старий замок, Хотинська фортеця, каньйони Смотрича і Дністра, будівлі Старого міста, церкви, костьоли, монастирі, ратуша, міст Лань, що біжить і багато іншого, що я забула згадати. Ми не все встигли охопити, от і є привід для наступної поїздки. Добиратися дуже навіть зручно: потяг № 623, з Києва відправляється в 20-52 (ми виїжджали в п'ятницю, якраз встигли прийти з роботи і зібратися), у Кам'янці-Подільському в 7-06 наступного дня.

Дитячий День народження в ... трамваї
Ділюся враженнями про святкування д.р. у трамваї-кафе. У суботу відзначали 7 років молодшому, він - фанат ж / д транспорту, так ми вирішили "подарувати" йому на 3 години трамвай. Коштує це задоволення 210 грн / год. Вагончик чистий, сидіння розділені по два - з одного боку, і по одному - з іншого, обличчям один до одного, між ними - столики (типу як у поїзді).

Відпочинок під Керчю. Захоплення з подробицями :-)
Можливо, хтось пам'ятає, як я тут мучилася дилемою, що краще: квартира в місті у знайомих наших знайомих за недорого, або відпочинок в окремому приватному будинку з повним обслуговуванням, готуванням, і пр. Так от, спасибі тим, хто мене переконав вибрати варіант номер два - я поїздила по світу, слава Богу, але це був один з кращих відпусток у моєму житті! Почну з місця розташування. Сама по собі Керч відрізняється від ПБК своїм унікальним кліматом - це степова зона Криму, і всі курортні пункти розташовані дуже низько над рівнем моря.

[10.05.2003] Зустріч мам, м.Київ
Були на зустрічі Джінжер, Вінні Пух, тведого, Сангрія, Тед і Udgin Погуляли по Маріїнського парку, покаталися на атракціонах, попили пиво :)))))))) Дуже було приємно познайомитися з усіма :))))))))!


   2010