404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Миколаївка та околиці, травень-2005
З причини того, що "Веселку", яка дуже сподобалася мені в 2003року, в 2004році лаяли за їжу, і при цьому ціна у них на люкс зросла удвічі, і становить 80 у.о. за номер, вирішено було поїхати в травні, з 9 по 13, і проїхати по узбережжю і вибрати, де ж відпочити. Сторона Феодосії відпала з тієї ж причини, що й Азов, - комарі, Алушту не люблю за брудне море, Євпаторія - невиправдано високі ціни при мінімальному комфорті, ПБК - відсутність води цілодобової води в люксі за 100 і вище у.

Ялта весняна (архіви обговорень у конференції, травень 2003)
Mirа Ми були в минулому році з 1 по 12 травня. Чоловік купався вже, але це не для слабкодухих. Позагоряли. Погодка була класна, весна така, свіжість, повітря - супер. Нам сподобалося. Дізнайся прогнози погоди, тому що ми поїхали в минулому році мало не в куртках, а було тепло і сонячно.

«Вустами немовляти»: Підсумки останнього тижня
Шановні читачі! Хочемо подякувати вам за активну участь та інтерес до нашого конкурсу. Ми отримали величезну кількість ваших листів з цікавими і смішними цитатами ваших чудових діток. Без вашої активної участі наш конкурс не був би таким популярним і захоплюючим. Деякі висловлювання змусили нас посміятися від душі і подарували чудовий настрій!

Переяслав-Хмельницький Музей народної архітектури та побуту
Поїхати вирішили спонтанно, тому що в суботу ввечері, слухаючи, як барабанить дощ по вікнах, не вірилося, що завтра буде сонячно, або хоча б не буде дощу. Але чудеса трапляються, і прогноз погоди себе виправдав на 100%.

Перший день народження крихітки
Вашому малюкові вже рік? Вітаємо! А як збираєтеся відзначити цю подію ви? Мами нашого форуму діляться своїм досвідом. Marishkin Ми святкували так .


   2010